آریا صنعت صدف

شرکت آریا صنعت صدف با سالها تجربه در صنایع نفت و گاز، در داخل و خارج از کشور و آشنایی کامل با تجهیزات و هم چنین استانداردهای مربوطه، با کادری توانمند، افتخار حضوری موثر در سیاری از پروژه های نفت و گاز به عنوان طراح و سازنده تجهیزات نفت و گاز و هم چنین تامین کننده بسیاری از کالاهای پروژه های مهم نفت و گاز کشور طبق زمان بندی پروژه را دارد.
نتیجه سالها تجربه و ممارست این شرکت، حضور فعال در لیست سازندگان مورد تایید کالای نفت تهران و مناطق نفت خیز جنوب و اغلب پتروشیمی ها و شرکت های وابسته وزارت نفت می باشد. شرکت آریا صنعت صدف همواره سعی نموده با ارائه بهترین پیشنهادات فنی بازوی کارفرمایان محترم بوده و سهمی در تحقق اهداف ایشان و انجام پروژه به بهترین شکل ممکن داشته باشد.
شرکت آریا صنعت صدف همچنین با داشتن دفتر مهندسی و خدمات کالا در امارات در ارتباط مستقیم با شرکت ها و کارخانجات اروپایی بوده و آمادگی کامل در تامین کالاهای مورد نیاز آن شرکت محترم را دارد.

زمینه فعالیت این شرکت به تامین اقلام در دو بخش پایین دستی و بالادستی صنعت نفت و گاز به شرح ذیل می باشد.
الف – مهندسی و تامین اقلام سرچاهی شامل ادپتورفلنجها، شیرآلات و اتصالات مربوطه در کلاسها و فشارهای بالا و هم چنین برخی اقلام درون چاهی.
ب – تامین اقلام مکانیکال پائین دستی شامل لوله ها، شیرآلات، اتصالات و فلنجها در فشارهای کاری مختلف و با متریال کربن استیل و استنلس استیل و فولادهای آلیاژی.
ج- تامین اقلام ابزار دقیق و برقی شامل رکوردرها، شیر آلات کنترل و اطمینان همچنین انواع گیجهای فشار و دما و سایر موارد این بخش.

تماس سریع